Zawiesia chustowe


hr
hr

Obawiasz się, że podczas transportu lub przenoszenia za pomocą tradycyjnych zawiesi dojdzie do uszkodzenia delikatnego materiału? A może potrzebujesz optymalnego rozwiązania do przeniesienia przedmiotu o nietypowym kształcie? W przypadku różnego rodzaju wałów, korbowodów, rur, kruszyw, beli papieru, folii i wielu innych trudnych w transporcie ładunków doskonale sprawdzą się zawiesia chustowe. Duża chusta, która ma większą powierzchnię kontaktu z towarem, zapewnia mu lepszą ochronę, wynikającą z idealnego wręcz podparcia. Sprawdź, jakie zalety ma to rozwiązanie, z czego one wynikają oraz jak możesz zastosować dostępne w naszej ofercie zawiesia chustowe. Zapraszamy!

Zawiesia do przenoszenia niestandardowych ładunków

Jeżeli w przypadku ładunku, który chcesz przetransportować, nie ma elementów możliwych do zaczepienia lub obwiązania ze względu na delikatność materiału, jego kształt bądź formę, warto zdecydować się na uniwersalne, choć nieco niestandardowe rozwiązanie. Zawiesia chustowe swoją konstrukcją przypominają płaski koszyk czy też torbę, w której można ułożyć towary do transportu. Chusta przewleczona przez zawiesia pasowe albo wężowe wykonana jest z mocnego, trwałego poliestru, który stosuje się także do produkcji tradycyjnych zawiesi pasowych. Materiał jest wytrzymały, odporny na przecieranie oraz niezawodny, dzięki czemu chusta doskonale poradzi sobie z praktycznie każdym rodzajem ładunku.

Producent zawiesi chustowych

W zależności od rodzaju zawiesia chustowe mają określoną wartość maksymalnego udźwigu, dzięki czemu precyzyjnie dopasujesz ten element do potrzeb. To najwygodniejsze rozwiązanie w przypadku przenoszenia ciężkich, a przy tym delikatnych lub nietypowych ładunków, których powierzchnia może zostać uszkodzona, jeśli do transportu wykorzystamy tradycyjne zawiesia. Szeroka chusta zabezpiecza towar i w stabilny sposób pozwala przenieść materiały sypkie, rury, drewno, kruszywa bądź inne materiały. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły zamówienia!

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
hr

Lub odwiedź Naszą firmę

 


EDBO | Producent Zawiesi Pasowych, Wężowych, Łańcuchowych i Transportowych Pasów Ściągających EDBO 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony internetowe Dąbrowa Górnicza