Zawiesia pasowe 3t


hr
hr

Bezpieczny transport różnego rodzaju ładunków ma ogromne znaczenie w wielu branżach, ale gdy konieczne jest przeniesienie przedmiotów o znacznym ciężarze lub rozmiarach, konieczne jest zainwestowanie w niezawodne rozwiązania takie jak zawiesia pasowe o udźwigu 3 t. W firmie EDBO przygotowaliśmy więc produkty wyróżniające się znakomitą wytrzymałością, a jednocześnie lekkością i łatwością obsługi, co sprawia, że transport ładunków okaże się znacznie efektywniejszy oraz bezpieczniejszy.

Wytrzymałe zawiesia pasowe o udźwigu do 3 t

Jako uznany producent z bogatym doświadczeniem firma EDBO zajmuje się produkcją wysokiej klasy zawiesi pasowych o udźwigu 3 t, które sprawdzają się w szczególności podczas przenoszenia ładunków podatnych na uszkodzenia, przede wszystkim w pracy na ograniczonej wysokości. Do przygotowywania naszych produktów wykorzystujemy tworzywa sztuczne o znakomitej wytrzymałości zapewniające bezpieczeństwo ładunku, stabilność, a także odpowiednie rozłożenie ciężaru.

Zawiesia pasowe pętlowe, bezkońcowe i z okuciami

Zależnie od przeznaczenia, transportowanego ładunku, a także warunków pracy warto zdecydować się na odmienne typy zawiesi pasowych o udźwigu 3 t. Z tego powodu w naszej firmie dostępne są warianty:

Proponujemy zawiesia pasowe jedno-, dwu- oraz czterowarstwowe, wśród których znaleźć można produkty o doskonałej odporności na działanie wilgoci, olejów czy kwasów mineralnych.

Produkcja i sprzedaż zawiesi pasowych 3 t w EDBO

Decydując się na skorzystanie z oferty zawiesi pasowych o udźwigu 3 t, możesz mieć pewność ich wysokiej wytrzymałości, łatwej obsługi, a także atrakcyjnej ceny. W firmie EDBO przygotowujemy produkty spełniające wszystkie obowiązujące normy krajowe i europejskie — jesteśmy przekonani, że dzięki oznaczeniom kolorystycznym określającym właściwości poszczególnych zawiesi bez trudu znajdziesz tutaj wariant dla siebie. Zapraszamy do kontaktu!

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
hr

Lub odwiedź Naszą firmę

 


EDBO | Producent Zawiesi Pasowych, Wężowych, Łańcuchowych i Transportowych Pasów Ściągających EDBO 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony internetowe Dąbrowa Górnicza