Zawiesia specjalne


hr
hr

Z doświadczenia wiemy, że uniwersalne, standardowe rozwiązania nie zawsze nadają się do nietypowych okoliczności. Jeśli ładunek, który chcesz przetransportować, niemożliwy jest do przeniesienia za pomocą tradycyjnych zawiesi pasowych czy wężowych, z pewnością w tej grupie produktów znajdziesz to, czego potrzebujesz. Na indywidualne zamówienie przygotowujemy zawiesia specjalne odpowiadające na konkretne potrzeby i przeznaczone do konkretnych ładunków. Sprawdź, co przygotowaliśmy, a w razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami!

Rozwiązania szyte na miarę

Zawiesia specjalne to zazwyczaj rozwiązania stworzone na podstawie pasowych lub wężowych zawiesi z pewnymi modyfikacjami, dzięki którym doskonale poradzą sobie z transportem wyrobów o dowolnych kształtach czy gabarytach. Rękawy ochronne, haki, ogniwa lub inne elementy osprzętu, a także nietypowe przeszycia i łączenia pozwalają zbudować zupełnie nowy rodzaj zawiesia, które pomoże Ci usprawnić procesy transportowe w hali produkcyjnej czy magazynowej. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły współpracy — wybieraj polskich producentów!

Zawiesia specjalne do zadań nietypowych

Potrzebujesz przetransportować prefabrykaty betonowe, palety, belki, wielkogabarytowe urządzenia lub ładunki o niestandardowych kształtach, a tradycyjne zawiesia pasowe bądź wężowe nie nadają się do tego zadania? W przypadku nietypowych okoliczności najlepiej sprawdzają się równie nietypowe, oryginalne rozwiązania, takie jak na przykład zawiesia chustowe, jak również inne rodzaje zawiesi specjalnych. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy, a jeśli potrzebujesz czegoś, czego jeszcze nikt nie stworzył, skontaktuj się z nami — z przyjemnością podejmiemy wyzwanie.

Potrzebujesz zawiesia o niestandardowej budowie do przenoszenia ładunków o nietypowych kształtach bądź gabarytach? Poznaj naszą ofertę zawiesi specjalnych i skontaktuj się z Edbo, by omówić projekt rozwiązania na indywidualne zamówienie. Zapraszamy!

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
hr

Lub odwiedź Naszą firmę

 


EDBO | Producent Zawiesi Pasowych, Wężowych, Łańcuchowych i Transportowych Pasów Ściągających EDBO 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony internetowe Dąbrowa Górnicza