ZAWIESIA WĘŻOWE


hr
hr

Zawiesia wężowe są najczęściej wykorzystywane przy podnoszeniu i transporcie bardzo delikatnych i łatwych do uszkodzenia ładunków. Zawiesia tego typu są niezwykle miękkie i elastyczne, dlatego bardzo często są wykorzystywane do podnoszenia ładunków mocowanych zaciągniętą pętlą, czyli na tzw. zaciąg. W naszej ofercie znajdują się również zawiesia wężowe w wariantach z okuciami: ogniwem głównym i hakami. Są one produkowane jako 1, 2, 3 i 4-cięgnowe i znakomicie sprawdzają się przy ładunkach o nieregularnych kształtach, z wykończonymi powierzchniami czy zamontowanym różnego rodzaju osprzętem.

Zawiesia wężowe

Jeśli szukasz sprawdzonych zawiesi wężowych, skorzystaj z oferty jednego z uznanych producentów na rynku. Nasze produkty tworzymy z wysokiej jakości materiałów, dokładnie znając potrzeby Klientów. Obsługujemy firmy z branż budowlanych, transportowych oraz wielu innych. Od prostych zawiesi dostosowanych do zabezpieczenia i podnoszenia niezbyt ciężkich ładunków, aż po zaawansowane modele z hakami lub sprzączkami.

Wybierz zawiesia wężowe do indywidualnych potrzeb

Oferujemy zawiesia wężowe w płaszczu pojedynczym lub podwójnym, a także wersje od jedno- do czterocięgnowych. Dzięki temu z łatwością dobierzesz rodzaj zawiesi to charakteru przewożonych ładunków oraz wagi towaru. Dodatkowo zamówisz u nas ochrony poliestrowe do zawiesi wężowych wraz ze schematami mocowań. Na życzenie Klienta produkujemy pasy w wybranych kolorach.

Zawiesia wężowe marki EBDO — jakość i bezpieczeństwo

Decydując się na zakup zawiesi wężowych EBDO, otrzymujesz produkt sprawdzony i dostosowany do najcięższych prac. Nasze zawiesia doskonale sprawdzą się nie tylko przy zabezpieczaniu niewymiarowych paczek oraz przenoszenia ich w wybrane miejsca, ale również podczas montowania lub transportowania konstrukcji stalowych czy budowlanych. Im większy i cięższy ładunek, tym więcej cięgien może być potrzebnych. Jeśli nie masz pewności, który z produktów będzie odpowiedni, skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy!

 

 


EDBO | Producent Zawiesi Pasowych, Wężowych, Łańcuchowych i Transportowych Pasów Ściągających EDBO 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony internetowe Dąbrowa Górnicza