Zawiesie pasowe 2 t


hr
hr

Zawiesie pasowe o udźwigu 2 t to jeden z najbardziej uniwersalnych produktów charakteryzujący się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Produkt doskonale nadaje się do użycia z trawersami. Może występować w wersji 1- lub 2-warstwowej. Wszystkie oferowane przez nas produkty są zgodne z normą PN-EN 1492-1, a więc w pełni sprawdzone i bezpieczne. Polecamy następujące zawiesia:

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Niezawodne zawiesia pasowe

Nasze produkty są przygotowywane z najlepszej jakości materiałów — bardzo wytrzymałych, odpornych na rozrywanie czy pękanie, a do tego — solidnie przeszytych. Kupując je, możesz mieć pewność, że otrzymujesz zawiesie o udźwigu do 2 t idealne do transportu gabarytów. Estetyczne i łatwe w użytku zawiesia pasowe pozwalają na wszechstronne wykorzystanie, gdziekolwiek ich potrzebujesz.

Zalety zawiesi pasowych

Zawiesia syntetyczne pasowe są trwałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Możesz wykorzystać je zarówno podczas budowy, jak i jako wsparcie na co dzień. Dzięki wielu kolorom, którymi oznaczono ich właściwości, takie jak nośność, z łatwością znajdziesz produkt odpowiadający Twoim wymaganiom.

Kupuj zawiesia pasowe w sprawdzonym miejscu — firmie EDBO

Jesteśmy producentem różnego rodzaju zawiesi pasowych oraz pasów transportowych. Nasze produkty spełniają normy przewidziane dla tego typu sprzętu. Produkujemy pasy i zawiesia do przenoszenia gabarytów np. o wadze 2 t — również o nietypowych kształtach. Zapewniamy sprawną, zawsze terminową obsługę oraz fachowe doradztwo. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
hr

Lub odwiedź Naszą firmę

 


EDBO | Producent Zawiesi Pasowych, Wężowych, Łańcuchowych i Transportowych Pasów Ściągających EDBO 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony internetowe Dąbrowa Górnicza