Zawiesia do kręgów betonowych

hr

Zawiesia do kręgów betonowych

Kręgi betonowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w trakcie budowy bądź remontu sieci wodno-kanalizacyjnych. Co ważne, mowa zarówno o rozbudowanych instalacjach np. miejskich, jak i przydomowych szambach. Gwarantują one odpowiedni poziom wytrzymałości, szczelność, a także – co równie istotne – dobry stosunek ceny do jakości. Jedyny problem pojawia się podczas przewozu tego rodzaju kręgów. Z uwagi na ich rozmiar oraz masę dochodzącą do kilku ton jest on kłopotliwy nie tylko w trakcie transportu na miejsce budowy, ale również na niej samej. Praktyczne rozwiązanie stanowią zawiesia łańcuchowe do kręgów betonowych dostępne w naszym asortymencie.

Wysokiej jakości zawiesia łańcuchowe przeznaczone do transportu rur oraz kręgów betonowych – korzystna cena i fachowe doradztwo

   

  ZAWIESIE ŁAŃCUCHOWE  3-CIĘGNOWE Z UCHWYTAMI DO TRANSPORTU KRĘGÓW BETONOWYCH  Uchwyt przeznaczony jest do podnoszenia i transportu pionowego kręgów betonowych. Komplet stanowią trzy uchwyty współpracujące z zawiesiem  łańcuchowym. Dopuszczalne obciążenie robocze [DOR] (WLL)
  • kompletu- 3,0T
  • pojedynczego uchwytu -1,5T
  Zakres  chwytania  szczęk –  70 do 170mm Łańcuch – długość 1,7m (wykonujemy również inne długości zawiesi łańcuchowych wg zamówienia klienta)

Proponujemy profesjonalne zawiesie do kręgów – łańcuchowe, 3-cięgnowe z wytrzymałymi uchwytami. Wspomniane uchwyty przeznaczone są do podnoszenia oraz pionowego transportu kręgów betonowych. Kompletne zawiesie zawiera trzy uchwyty. Jesteśmy przekonani, że doskonale sprawdzi się ono zarówno na dużych budowach, jak i podczas niewielkich remontów, przebudów. Co ważne, na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać zawiesia do kręgów o innej długości, zgodnej z wymogami podanymi przez Klienta. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Dopuszczalne obciążenie robocze [DOR] (WLL):

  • kompletu – 3 tony,
  • pojedynczego uchwytu – 1,5 tony.

 Zakres chwytania szczęk – 70 do 170 mm. Łańcuch – długość 1,7 m.

Zawiesia do kręgów

Wysokiej jakości zawiesia do kręgów betonowych to specjalnie zaprojektowane akcesoria, które służą do podnoszenia oraz swobodnego manewrowania ciężkimi kręgami. Tym, co je wyróżnia, jest nie tylko duża wytrzymałość i udźwig, ale zwłaszcza odporność na zmienne warunki atmosferyczne, co pozwala na komfortową pracę w każdej pogodzie. Pragnąc zainwestować w specjalistyczne zawiesia, zapoznaj się z całą naszą ofertą już dziś!

EDBO — profesjonalne zawiesia do kręgów betonowych

Nie da się ukryć, że dla uzyskania satysfakcjonujących efektów konieczne jest właściwe dobranie zawiesia do konkretnej sytuacji. Najważniejszym parametrem, na który należy zwrócić uwagę, jest DOR, czyli dopuszczalne obciążenie robocze. Powinno ono być większe od wagi kręgu, co pozwoli na komfortową realizację prac oraz wygodne manewrowanie nawet najcięższymi elementami. Ponadto zawiesia do kręgów mogą różnić się od siebie również zakresem chwytaków, a także długością cięgna. Zapraszamy do podjęcia współpracy!

Łańcuchowe zawiesia do kręgów betonowych

Zawiesie łańcuchowe do kręgów betonowych to specjalny rodzaj pasowych zawiesi, których końce wyposażone są w uchwyty, pozwalające na bezpieczne i stabilne podwieszenie ładunku, co z kolei umożliwia swobodne jego przemieszczanie. Zawiesia do kręgów są szczególnie przydatne przy podnoszeniu przedmiotów o nieregularnym kształcie, np. rur, belek, skrzyń czy kręgów betonowych, czyli prefabrykatów betonowych o kształcie pierścienia, które stosowane są w budownictwie do budowy rur kanalizacyjnych, studzienek i innych elementów infrastruktury. Dzięki nim można zapewnić równomierne rozłożenie ciężaru ładunku, co minimalizuje ryzyko jego uszkodzenia.

W naszej ofercie znaleźć można zawiesia pasowe o różnych długościach i nośnościach. Zapewniamy wysoką jakość produktów oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania do indywidualnych potrzeb. Wszystkie proponowane przez nas wyroby spełniają najwyższe standardy jakościowe i bezpieczeństwa, dzięki czemu można z nich korzystać w bezpieczny i skuteczny sposób.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
hr

Lub odwiedź Naszą firmę

 


EDBO | Producent Zawiesi Pasowych, Wężowych, Łańcuchowych i Transportowych Pasów Ściągających EDBO 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony internetowe Dąbrowa Górnicza